Het programma

van Fête de la Musique

Programma is bijgewerkt op zaterdag 18-6-2022 10.00 uur.

Het programma wordt mogelijk gemaakt door:

Vrijdag 17 juni
LOCATIE: De Dialoog
TIJD
ARTIEST

Theaterzaal
(ingang Chevallierlaan)

  • 20.00 Aanvang concert
  • 19.30 Zaal geopend

Regimentsfanfare
‘Garde, Grenadiers en Jagers’
i.s.m. Julia Schutten

Zaterdag 18 juni
LOCATIE: Stationsplein

Adres:
Dokter van Dalelaan 60, Ermelo

TIJD
ARTIEST

12.00 – 12.45

Entropy (band)

13.00 – 13.45

Greyhound Jam (band)

14.00 – 14.45

Bottleship (band)

15.00 – 15.45

Dimension 7 (band)

16.00 – 16.45

Old Vintage Club (band)

17.00 – 17.45

Mile Stone (band)

Zaterdag 18 juni
LOCATIE: Immanuelkerk

Adres:
Stationsstraat 137 Ermelo

TIJD
ARTIEST

11.00 – 11.45

Pop & Rock koor (koor)

12.00 – 12.45

Black Gospel & Soul / The People United (koor)

13.00 – 13.45

Hazeskoor (koor)

14.00 – 14.45

Project One Harderwijk (koor)

15.00 – 15.45

Gospelkoor Inspiration (koor)

20.00 – 22.30

Orkesten Noordwest Veluwe (orkest)

Zaterdag 18 juni
LOCATIE: De Ontmoeting

Adres:
Stationsstraat 133 Ermelo

TIJD
ARTIEST

13.00 – 13.45

Re-Fill (Duo)

14.00 – 14.45

New Night Era (duo)

15.00 – 15.45

Fauché Juliano (solo)

16.00 – 16.45

Vocal Miles (band)

Zaterdag 18 juni
LOCATIE: Riemer & Walinga

Adres:
Stationsstraat 131 Ermelo

TIJD
ARTIEST

12.00 – 12.45

Elouza Music (solo)

13.30 – 14.15

Fauché Juliano (solo)

15.00 – 15.45

Lisa (solo)

16.00 – 16.45

Gospelkoor ReTurn (koor)

Zaterdag 18 juni
LOCATIE: De Dialoog

Adres:
Raadhuisplein 4 Ermelo

TIJD
ARTIEST

Theaterzaal
(ingang Chevallierlaan)

16.00 uur

Regimentsfanfare
‘Garde, Grenadiers en Jagers’
i.s.m. Julia Schutten

Zaterdag 18 juni
LOCATIE: Raadhuisplein

Adres:
Raadhuisplein Ermelo

TIJD
ARTIEST

11.00 – 11.45

X-Salt (koor)

12.00 – 12.45

Poco Crescendo (Orkest)

13.00 – 13.45

Regio Harmonie De Verbinding (orkest)

14.00 – 14.45

Dance Company (dans)

15.00 – 15.45

Leerlingen Excelsior (Orkest)

16.00 – 16.45

Christelijk Harmonie Orkest ‘Excelsior’ (Orkest)

17.00 – 17.45

Jaco Koster (doedelzak)

Zaterdag 18 juni
LOCATIE: MD Fashion & Shoes

Adres:
Stationsstraat 113 Ermelo

TIJD
ARTIEST

12.00 – 12.45

Common Ladies (koor)

13.00 – 13.45

Peggy Vlijm (solo)

14.00 – 14.45

Jazzabelle (duo)

15.00 – 15.45

Re-Fill (duo)

Zaterdag 18 juni
LOCATIE: Pauwenplein

Adres:
Pauwenplein Ermelo

TIJD
ARTIEST

11.00 – 11.45

Ermelodie (koor)

12.00 – 13.00

Bottleship (band)

13.30 – 14.30

Pleasant Groove (band)

14.45 – 15.45

5 Hoog (band)

16.00 – 16.45

Move Over (band)

17.00 – 18.00

Pleasant Groove (band)

18.30 – 19.30

Lake Side (band)

20.00 – 21.00

The Invaders (band)

Zaterdag 18 juni
LOCATIE: Grieks Restaurant Akropolis

Adres:
Stationsstraat 79 Ermelo

TIJD
ARTIEST

12.00 – 13.00

Easy & Free (band)

13.30 – 14.30

Old Vintage Club (band)

14.45 – 15.45

Richard Verburgt (solo)

16.00 – 16.45

Greyhound Jam (band)

17.00 – 18.00

Daily Folk (band)

Zaterdag 18 juni
LOCATIE: Elementa

Adres:
Stationsstraat 60 Ermelo

TIJD
ARTIEST

12.00 – 12.45

Richard Verburgt (solo)

13.15 – 14.30

Vocal Miles (Band)

15.00 – 15.45

Gospelkoor ReTurn (koor)

16.00 – 17.00

New Night Era (duo)

Zaterdag 18 juni
LOCATIE: Bruijn Café / De Kroeg Oma’s

Adres:
Stationsstraat 38a en 40 Ermelo

TIJD
ARTIEST

12.00 – 13.00

Dimension 7 (band)

13.30 – 14.30

Lake Side (band)

15.00 – 16.15

DJ Sam (DJ)

17.00 – 17.45

Samba & Sea (band)

Zaterdag 18 juni
LOCATIE: Kerkelijk Centrum

Adres:
Jeugdkant 16 Ermelo

TIJD
ARTIEST

11.00 – 11.45

Project One Harderwijk (koor)

13.00 – 13.45

Swinging Harderwijk (koor)

14.00 – 14.45

The Witnesses (koor)

15.00 – 15.45

Afslag Harderwijk (koor)

Bijzaal

15.00 – 15.45

Klankschalenconcert Ben Noorloos

(solo)

16.00 – 16.45

Music & More – Amicidi Canto (koor)

17.00 – 17.45

Music & More i.s.m. Brass Choir Midden-Nederland (koor)

Zaterdag 18 juni
LOCATIE: Molenaarplein

Adres:
Molenaarplein Ermelo

TIJD
ARTIEST

13.00 – 13.15

Jaco Koster (doedelzak)

16.00 – 16.45

Samba & Sea (band)

Zaterdag 18 juni
LOCATIE: Nieuwe Kerk

Adres:
Horsterweg 40 Ermelo

TIJD
ARTIEST

12.00 – 13.00

COV Noord-West Veluwe Oratoriumkoor (koor)

13.30 – 14.15

X-Salt (koor)

14.45 – 15.30

Praisekoor Menorah (koor)

16.00 – 16.45

Project One Harderwijk (koor)

Zaterdag 18 juni
LOCATIE: De Dorpskamer eten & drinken

Adres:
Stationsstraat 5 Ermelo

TIJD
ARTIEST

11.00 – 11.45

Zangeres Verona (solo)

12.15 – 13.15

Zangeres Verona (solo)

14.00 – 14.45

Elouza Music (solo)

Zaterdag 18 juni
LOCATIE: Zendingskerk

Adres:
Harderwijkerweg 10 Ermelo

TIJD
ARTIEST

11.00 – 11.45

Swinging Harderwijk (koor)

12.00 – 12.45

The Witnesses (koor)

13.00 – 13.45

Kleinkoor Cantiamo (koor)

14.00 – 14.45

Heeren van Nunspeet (koor)

15.00 – 15.45

Vioolschool Marieke Booy (orkest)

16.00 – 16.45

Peggy Vlijm en zangleerlingen

17.00 – 17.45

Friends in Music (Nonet)

Zaterdag 18 juni
LOCATIE: Oude Kerk

Adres:
Putterweg 16 Ermelo

TIJD
ARTIEST

11.00 – 11.45

Afslag Harderwijk (koor)

12.00 – 12.45

Arda’s Angels (zangleerlingen)

13.00 – 13.45

Bert Roest (orgel)

14.00 – 14.45

Daniël Snaterse (piano)

15.00 – 15.45

Johan Ebbers (orgel)

16.00 – 16.45

Heeren van Nunspeet (koor)

Proef de gezelligheid!

en kom naar het muziekfeest van Ermelo